HİZMETLERİMİZ

Sağlık Hizmetleri

Aklandia Resort Bodrum, Termal havuzları, SPA, Sauna ve Hamamları, Rehabilitasyon Hizmetleri ve Doktor Hizmetleri ile konuklarına sağlıklı bir yaşamın garantisini vermektedir.

Spor Aktiviteleri

Aklandia Resort Bodrum, Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Su sporları ve bir çok spor branşlarını siz değerli konuklarının hizmetine sunmaktadır.

Tenis   Su Sporları   Futbol

Su Oyunları   Basketbol
Sosyal Tesis Hizmetleri

Aklandia Resort Bodrum, konuklarımızın ihtiyaç duyacakları her türlü hizmetin yer alacağı sosyal tesis; çarşı merkezi, cafe & bar, güzellik salonları, çocuk oyun salonları, fitness center, yetişkin oyun salonları ve daha bir çok aktivitelerle hizmet vermektedir.Toplantı Salonları

Aklandia Resort Bodrum, tüm toplantı salonları ile davet, konferans ve toplantı nitelikli organizasyonların rahatlıkla gerçekleştirilebildiği her türlü teknik altyapıyı bulundurmaktadır. Özel iklimlendirme ve ışık sistemleri ile etkinliğinizde ihtiyaç duyacağınız konforu size sağlamaktadır.

Restoranlar

Zengin menüleri ve dünya mutfaklarından size sunulan lezzetleri denize karşı huzurlu bir ortamda size sunuyoruz. Damak tadınıza uyan lezzet ve hizmet kalitesiyle sosyal tesis bünyesinde bulunan restoranlarımız sizleri bekliyor.

       
Eğlence Hizmetleri

Aklandia Resort Bodrum'un size sunduğu sağlık ve huzur hizmetlerinin yanında, yediden yetmişe her yaşa uygun eğlence hizmetleriyle, ziyaretiniz ile başlayan bu huzur dolu macerada anılarınıza birbirinden mutlu zamanalar ekleyebilirsiniz.